Beelift

KURUMSAL

BİZ KİMİZ

2004 yılından bu yana aktif olarak yer aldığımız asansör sektöründe, yıllara dayanan çalışmalarımız ve biriken tecrübelerimiz doğrultusunda, gelecek vadede büyük etki yaratacağına inandığımız, yenilikçi plan ve fikirlerimizi uygulamayı hedeflediğimiz şirketimiz; asansör üretim ve montaj işlemleri, tasarım ve projelendirme ile mühendislik hizmetlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Bu doğrultuda; hayal ve hedeflerimizin hayata geçtiği,arzu ettiğimiz pozitif niteliklere sahip, inovatif, çağın getirdiği gereksinimlere ve teknolojik gelişmelere ayak uyduran, yaptığı işe, çalışanına ve müşteriye gerekli önem ve özeni gösteren, uluslararası alanda aktif bir şirket niteliğine haiz olan “Beelift Asansör Sanayi Ticaret Anonim Şirketi” 22.03.2023 tarihinde Yönetim kurulu Başkanı Serkan Arı tarafından resmi olarak kurulmuştur.

MARKA TANITIMI

Markanın başında DÜNYA, yurtiçi ve yurtdışı pazarında çıkacak tüm fırsatları değerlendireceğini ve ihracat yapmak için aktif rollerin üstleneceğine hazır olduğunu anlatır.

⁃ BEE, kurucu Serkan ARI’nın soyadından gelir İngilizce lisana çevrilmiştir. Yine yurtiçi ve yurtdışı için ayrı markalara güç kaybı olmaması için tek isim ve marka ile ihracat yapmayı hedeflediğinden ingilizce lisan kullanılmıştır.

⁃ LİFT, Yurtiçi şirketlerinde çok kullanılan ve anonim olan, asansör anlamına gelen eklenti ile BEELİFT olarak bütünlenmiştir. Dikey taşıma araçlarıdır.

STRATEJİMİZ

Sürekli teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve rakiplerimize karşı her zaman öncülüğü hedeflemek.

Belirli zamanlarda müşteri memnuniyet anketlerini yaparak, müşteri analizini tam ve doğru gerçekleşitirerek, memnuniyetini maksimum seviyede tutmak.

Serbest piyasa rekabetini kaliteden ödün vermeden objektif yapmak.

İç piyasada yabancı rakiplerine karşı agresif politikalar izleyerek, yerli üretime sürekli desteklerini sağlamak

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Yönetim şeklimiz; daima kalite yönetim sistemi dökümanları doğrultusu ile liyakatlı çalışma ekibi ile çalışmaktır..

Kariyer, iş Sağlığı iş güvenliği ilgili yönetmelikleri yakından takip etmek ve eğitim ve toplantıları planlı olarak yapmaktır.

Dil, din, ırk, cinsiyet mezhep ayrımı yapmaksızın; objektif bazlı yöntemler kullanarak doğru işe doğru insan politikası uygulamaktır.

Her yıl üretim hedeflerini belirleyerek ve hacmi yükselterek ilerlemektir